Blog

April 30, 2015

Dnes vychází první trip z edice auto/moto pod názvem Mosteckou uhelnou. Zpracovali a připravili jsme trasu v našem rodném kraji ve snaze ukázat návštěvníkům její rozmanitost, drsnost a krásu. Krajina kontrastů odhalujeme rozlehlé povrchové doly, rekultivované výsypky, přesunuté stavby a nově vzniklá jezera na místech, kde se před několika lety ještě dolovalo uhlí.

 

Pojeďte s námi na výpravu po krajině plné kontrastů a ohromujících výhledů. Krajinou kterou těžba uhlí jednou provždy změnila a do které se postupně vracel a vrací život. Nahlédnete do nejhlubšího povrchového dolu v Evropě, zjistíte jak tenká může být hranice mezi bytím a nebytím, když se důl zastaví jen pár desítek metrů od budov, zakousnete se do horských serpentýn a projdete se po unikátní stavbě svého druhu v ČR. Vystoupat můžete až na tři rozhledny a vyjedete na jednu z nejhezčích vyhlídek v Česku. Délka základní části je 65km s možností prodloužení na 90km. Pokud vyrazíte právě na moto určitě si dejte delší trasu! Celko...

April 24, 2015

V sobotu 24.4. jsme pro klub majitelů vozů Ferrari pořádali zahajovací akci nové sezony.  Připravili jsme pro 10 posádek vozů 170km dlouhou trať po silničkách Vysočiny, s několika úkoly a zajímavými zastávkami.
 
Start orientačního závodu byl na dálnici D1 u Humpolce. Trasa byla rozdělena do tří etap, kdy první končila na zámku v Přísece. Po krátkém občerstvení se posádky vydaly vstříc městu Telči, kde pro ně byl připraven oběd v restauraci Zach.

Počasí nám vzdor předpovědi přálo, a tak jsme mohli uskutečnit i opravdový závod vozů F1. Ten proběhl na závodním okruhu v Hrotovicích a bojovalo se o každou setinku.

 

Cílem celé výjíždky byl zámecký hotel Valeč, kde proběhlo i vyhlášení výsledků a předání cen pro nejlepší posádku.  Povedenou akci zakončil turnaj v bowlingu a posezení nad sklenkou vynikajícího vína.

 

 

 

Please reload

Poslední příspěvky

Po stopách fantoma Loun

May 24, 2016

1/4
Please reload

Archív
Please reload

Buďte v obraze
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon

Oldřich Bubeníček

Za Chlumem 735, 418 01 Bílina
IČ 49088441

info@tripper.cz
bankovní spojení 2400210081 / 2010

TRIPPER

Kdo hledá, najde.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon