Blog

May 25, 2016

Poznávání nových lidí je jednou z přidaných hodnot cestování. Pokud se zajímáte o nějakou oblast, pak dříve nebo později narazíte na stejně zaměřené lidi, se kterými můžete sdílet své vášně a úzce spolupracovat. Jedním z nich je i pan Vít Pávek správce zámku Nový Hrad v Jimlíně. A i když jsme se ještě osobně nepotkali, máme tu již příslib pomoci při instalaci indícií v areálu zámku a mediální spolupráce na sociálních sítích. Zároveň nás pan Pávek zásobil zajímavými tipy na zastávky na trase TRIPPER Mystické Lounsko,. Můžete se tedy těšit na jesště více zábavy a zajímavých informací k místům, která byste za normálních okolností minuli bez povšimnutí.

 

 

 

 

May 24, 2016

Čtvrteční slunné odpoledne nás lákalo a nakonec také zlákalo k návštěvě královského města Louny. Historické centrum a zachovalé městské hradby byly inspirací k vytvoření první pěší trasy - honu na fantoma. Pokud zvládnete odhalit vodítka a rozluštit kódy vepsané do ulic města, dostihnete a odhalíte fantoma, který se na jejím konci skrývá.

 

Trasu jsme navrhli tak, aby vyhovovala jak rodičům s kočárkem tak vozíčkářům s jednou jedinou výjimkou, jejíž nezdolání ale nebrání dokončení celé trasy a odhalení fantoma výletu.

 

Věříme, že si při procházce po Lounech užijete stejnou porci zábavy jako my a těšíme se na vaše fotografie a komentáře.

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Poslední příspěvky

Po stopách fantoma Loun

May 24, 2016

1/4
Please reload

Archív
Please reload

Buďte v obraze
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon

Oldřich Bubeníček

Za Chlumem 735, 418 01 Bílina
IČ 49088441

info@tripper.cz

TRIPPER

Kdo hledá, najde.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon