KRUŠNOHORSKÁ / ERZGEBIRGE RALLYE

Ve spolupráci s DA Krušné hory o.p.s. jsme zahájili projekt s názvem Krušnohorská / Erzgebirge Rallye. Cílem projektu je vytvoření motocyklových tras v oblasti Krušných hor, a to po obou stranách hranice mezi Ústeckým krajem a Saskem. Čerpáme z několikaleté tradice tvorby itinerářů pro soukromé orientační závody, kdy hlavním záměrem zůstává zprostředkovat poznání nových míst spolu se zážitky ze skvělé jízdy po silnicích plných zatáček, serpentýn a výjezdů na atraktivní vyhlídky. Zkrátka navštívit naše krásné Krušné hory a parádně si při tom zajezdit.

Na první jízdu spolu s TRIPPERem můžete vyrazit již v červnu z historického hornického města Krupka. Brzy tedy v jedné stopě po Krušných horách ahoj!

 

TRIPPER auto/moto 003
Mystické Lounsko

 

Je to země tajuplná, plná mystiky a starodávných okultních míst. Startovat budete tentokráte na čerpací stanici poblíž královského města Louny - perly na řece Ohři. Vydáte se klikatými silničkami tisíc let zpět do naší historie, poznáte místo, kde selka krev a mlíko okouzlila urozeného knížete, jediným dotykem se spojíte s keltskými druidy, na vlastní kůži poznáte mocné energetické síly Země, setkáte se s jednou z nějvětších morálních autorit naší historie nebo se stanete na okamžik mlynářem a zaposloucháte se do klapotu mlýna. Se základní  délkou trasy 50-60km km patří tento výlet k těm kratším.
 

TRIPPER auto/moto 001
Mosteckou uhelnou

 

Vypravte se s námi odhalit tajemství dramatického příběhu o uhlí a lidech a objevujte jedinečnou krásu a nezaměnitelné kouzlo celého Mostecka.
Toto je příběh krajiny pod Krušnými horami, kterou člověk změnil  jednou provždy. Obrovské zásoby uhlí, dostupné povrchovou těžbou, rozhodly a ovlivnily osudy země, měst a lidí, kteří s ním spojili své životy.

Oldřich Bubeníček

Za Chlumem 735, 418 01 Bílina
IČ 49088441

info@tripper.cz
bankovní spojení 2400210081 / 2010

TRIPPER

Kdo hledá, najde.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon