JAK HRÁT TRIPPER

1. POPIS HRY

Stopovací a poznávací hry TRIPPER jsou určené pro všechny, kteří chtějí svůj volný čas strávit jinak než sezením na gauči, a to třeba i ve městě nebo regionu kde žijí a které znají.
Na začátku hry je známo pouze místo startu. K dalším zastávkám je třeba si cestu vybojovat řešením úkolů a luštěním hádanek, které na trase čekají.

Hru lze absolvovat pouze s tištěnou herní knížkou, kterou získáte buď v místním informačním centru (prověřte předem, zda má výlet prodejní místo, zde) nebo na našem e-shopu www.trippershop.cz 

2. FORMA

​Brožurky TRIPPER jsou tištěné na kvalitní papír a mají kroužkovou vazbu pro snadnější držení a manipulaci během hry.

Pro jednou proto můžete vypnout všechny mobily, tablety a navigace. Nechat doma mapy, kompasy, buzoly a vzít si jen tužku, dobrou náladu a instinkt lovce-stopaře.
Mobil nebo tablet na cestě využijte k pořízení fotek nebo videí, které pak můžete sdílet na našem FB profilu nebo k načtení QR kódu a zadání hesla.

NOVINKA

Do nových brožurek zavádíme stránku s úkoly speciálně pro naše nejmenší fanoušky tj. pro děti ve věku do cca 7-8 let. Ikonka maskota Froggiho vám ukáže místo, kde hledat odpovědi na TRIPPER Junior.. Chceme dopřát našim nejmenším fanouškům, kteří ještě neumí číst, řešit své úkoly a zažít pocit radosti z úspěchu

logoTripperJun.jpg
junior02.jpg
junior01.jpg

3. TRASA

Trasa výletu je předem dána a vedena tak, aby vás provedla po zajímavých místech dané lokality a odhalila třeba i pro místní netušená zákoutí a souvislosti.

4. ROZDĚLENÍ

Trasa výletu je předem dána a vedena tak, aby vás provedla po zajímavých místech dané lokality a odhalila třeba i pro místní netušená zákoutí a souvislosti.

5. CÍL

Cíl každé trasy se liší podle toho, jestli získáváte indície a pomocí nich odhalujete fantoma výletu, luštíte šifru nebo hledáte ukrytý poklad na konci trasy.
Vyluštěné heslo (místo, šifra, jméno fantoma) zadejte doma na našem webu v Tajné sekci a stáhněte si absolventský diplom.

6. TURISTICKÁ VIZITKA

JIž čtvrtým rokem spolupracujeme s Wander Book vydavatelem turistických vizitek a připravili jsme pro naše výletníky neprodejnou sérii těchto absolventských vizitek. Oproti vyluštěnému heslu, fantomu nebo pokladu obdržíte zdarma tuto samolepku ke každému výletu v naší nabídce.

A-0585-Tripper-setkani-fanousku-2019-204

7. MAGNETKA

V létě 2020 jsme odstartovali spolupráci s vydavatelem sběratelských magnetek Sestavsisvujsvet.cz a začali jsme k našim výletům vydávat absolventské magnetky, které zakoupíte buď na výdejním místě v daném městě nebo si je můžete objednat přes e-shop oproti zaslané fotografii z místa výletu. 

1109_puzzle-tripper-go-brno.jpg
magnetka-TRIPPER.jpg

8. KOLIK TO STOJÍ?

Cena herních knížek se pohybuje mezi 49 - 199 Kč.
Je jedno kolik vás vyrazí na trať, jestli 1 nebo 10. Jediným limitem tak může být pouze počet vydávaných vizitek.
Více na www.trippershop.cz

V ceně brožurky obdržíte:

  • větší než malé množství zábavy

  • slušnou dávku napětí (nejenom když zabloudíte)

  • půldenní (auto/moto) program pro celou rodinu

  • nový pohled na cestování a poznávání

  • obdiv okolí když dorazíte do cíle :-)

  • obdiv okolí když do cíle nedorazíte :-)

  • neprodejnou absolventskou vizitku v cíli každé trasy (od května 2017)

  • zařazení do slosování o výlety TRIPPER zdarma a jiné zajímavé ceny

VAROVÁNÍ MINISTRA ZÁBAVY A VOLNÉHO ČASU
Vysoké riziko nákazy virem TRIPPERUS FANTOMALIS a následného vzniku závislosti
s dobou léčení více jak 10 let.

TRIPPER.cz nevyvíjí proti viru žádnou vakcinaci!

anti-vaxxer-002-512.png