top of page

ADOPCE

D%C3%A9mon_edited.jpg

Moc vám, všem děkujeme, že jste se zúčastnili hlasování, ze kterého jako vítěz vzešel Démon. Toho jsme tedy jménem provozovatele e-shopu spol. Trippershop s.r.o. adoptovali na jeden rok. 

Ať se vám všem daří a moc zdravíme do Bioparku Štít v Chlumci nad Cidlinou. 

Demno certifikat.jpg

PODPORUJEME

Zdravotni_klaun_logo.jpg
clovek v tisni.jpg
dobry-andel-large.jpg
dobrynadel2020.jpg
lekari bez hranic logo.png
znesnaze.png
ShareTheMeal_Logo.png
animal aid.webp
_img_podpora_ext_Prispivame-ext-468x60.g
Tlapky-header_final.png
soi dog.png

SPOLUPRACUJEME

fhvision-logo-nepruhledne.jpg
Motoroute.png
namydlena-kaca-logo-1502817048.jpg
kudyznudy-RGB.jpg
Brana do Čech.png
DAKH.jpg

Řekli o nás

STOCHOV

Město Stochov tímto děkuje panu Luboši Karlovcovi za vymyšlení skvělé, velké dobrodružné hry pro celou rodinu TRIPPER STOCHOV Za pokladem sv. Václava. Výtisky byly již rozebrány. Budeme dokonce dotiskovat.

dokument ke stažení zde

Mgr. Miloslava Becherová

starostka města

KRALUPY NAD VLTAVOU

Vůbec jsme netušili, kolik bude mít vaše hra fanoušků. Tak jsme si řekli "Zkusíme to" a TRIPPER opravdu funguje. Hru kupují a hrají místní i přespolní, rodiny s dětmi, ale i starší lidé. My jsme spokojeni, protože se naše město takto skvěle propaguje.

dokument ke stažení zde

BC. Eva Bartošová

Vedoucí odboru infocentrum

KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ

Výlet s TRIPPERem se stal oblíbenou nabídkou turistického informačního centra klášterecké radnice. Kromě návštěvníků města už tajemnou šifru hledají i místní školáci. Díky hře se seznamují s vlastním městem a všímají si detailů na sochách a jiných historických památkách, o kterých ani nevěděli. Čím lépe své město znají, tím hlubší si k němu vytvářejí vztah a v budoucnu zde třeba založí vlastní rodiny.“

Bc. Adéla Václavíková

Vedoucí odboru komunikace a cestovního ruchu

ŽATEC

Trippera - Šifru mistra Lupulína jsme prošly s kolegyněmi z práce a dost se u toho pobavily. Hra skvělou formou provede celou rodinu historickým centrem Žatce, ukáže nejdůležitější památky a neznudí potomky, kteří by jinak asi takovou procházku buď odmítli, nebo jí prošli s očima přilepenýma na mobilu a sluchátky v uších. Za nás velký "lajk" a palec nahoru k tomu!

Sabina Řezáčová

referent informačního centra

KRUPKA

Výlet po Krupce TRIPPER – Poklad rytíře Totensteina si chválí hodně turistů, hlavně však rodiče s dětmi.  Není ani moc dlouhý, ani příliš náročný nebo namáhavý. Výletníci se pohybují v místech, odkud mají krásný výhled na památkovou zónu. Lákavé je i zařazení atraktivních míst, jako je Hasičské muzeum a hrad Krupka. Pozitivně hodnotím rovněž spolupráci s vydavatelem.

Bc. Lenka Navrátilová,

Městský úřad Krupka,

odbor kancelář starosty – úsek cestovního ruchu

bottom of page