Blog

July 12, 2016

Blíží se polovina července a s ní také okamžik vydání dalšího dobrodružného putování po zajímavých a tajemných místech našeho kraje. Tentokráte za volantem nebo v sedle motocyklu.
TRIPPER 003 jsme nazvali Mystické Lounsko a zavede vás na místa doslova nabitá energií, nabídne překrásné výhledy do kraje a možnost si doslova osahat tisíciletou historii tohoto regionu.

Vydáte se po stopách ztraceného pokladu a budete muset mít oči i uši na stopkách, zbystřit smysly a pracovat s magickou šifrovací tabulkou. Jen tak máte šanci se dostat do cíle své cesty a najít ukrytý poklad.

Hodně štěstí a spoustu zábavy přeje váš

TRIPPER tým

July 5, 2016

Po velmi příjemném setkání s vedením muzea v Lounech jsme se dohodli na umístění bonusové indície v prohlídkových prostorách a budoucí spolupráci na přípravě TRIPPERu 003 Mystické Lounsko.

Zároveň jsme našli společnou řeč s provozovatelem chaty na Červeňáku panem Janem Žaludem a velmi vstřícné byly i dámy v lounském infocentru na Mírovém náměstí. Na obou místech je již nyní TRIPPER 004 a 003 k dostání.

Krásné léto a hodně zážitků z cest!
 

TRIPPER tým

June 21, 2016

Již několik výprav se vydalo po stopách lounského Fantoma a s větším či menším úspěchem, zato vždy se silným zážitkem, se dokázali probít až do konce. O tom jestli daly dohromady dostatek indícií a podařilo se jim odhalit Fantomovu tvář, máme několik svědectví přímo na našem FB profilu.
Prověřte své znalosti, um i důvtip a vydejte se do tajuplných uliček královského města Louny zkusit své štěstí i vy!

Hodně štěstí a ještě více zábavy vám přeje

Váš TRIPPER tým

June 5, 2016

Využívám slunného počasí a vyrážím prozkoumat starobylé město Žatec, kde připravujeme další z našich honů za pokladem.

Cestou se zastavuji na krátké prohlídce zámku Stekník, který mi doporučil správce zámku Nový Hrad v Jimlíně pan Pávek. Místo je to kouzelné a zároveň lehce tajemné. Určitě ho zařadíme do trasy auto/moto výletu po Žatecku. 

Teď ale rychle do Žatce, než mi všude zavřou. Foťák se činí a díky krásnému počasí vycházejí fotky parádně. Zachovalá historická jádra měst jsou jako stvořená pro dobrodružné hry jaké připravujeme. Starodávné kostely, majestátní sloupy a měšťanské domy vyprávějí své staleté příběhy a nastává spíše problém, která místa již do trasy nezařadit, aby z toho nebyl výlet dvoudenní.

Posuďte sami jestli stojí za to navštívit Žatec i mimo slavnosti piva.

 

V červenci při pátrání po skrytém pokladu ahoj!

 

 

May 25, 2016

Poznávání nových lidí je jednou z přidaných hodnot cestování. Pokud se zajímáte o nějakou oblast, pak dříve nebo později narazíte na stejně zaměřené lidi, se kterými můžete sdílet své vášně a úzce spolupracovat. Jedním z nich je i pan Vít Pávek správce zámku Nový Hrad v Jimlíně. A i když jsme se ještě osobně nepotkali, máme tu již příslib pomoci při instalaci indícií v areálu zámku a mediální spolupráce na sociálních sítích. Zároveň nás pan Pávek zásobil zajímavými tipy na zastávky na trase TRIPPER Mystické Lounsko,. Můžete se tedy těšit na jesště více zábavy a zajímavých informací k místům, která byste za normálních okolností minuli bez povšimnutí.

 

 

 

 

May 24, 2016

Čtvrteční slunné odpoledne nás lákalo a nakonec také zlákalo k návštěvě královského města Louny. Historické centrum a zachovalé městské hradby byly inspirací k vytvoření první pěší trasy - honu na fantoma. Pokud zvládnete odhalit vodítka a rozluštit kódy vepsané do ulic města, dostihnete a odhalíte fantoma, který se na jejím konci skrývá.

 

Trasu jsme navrhli tak, aby vyhovovala jak rodičům s kočárkem tak vozíčkářům s jednou jedinou výjimkou, jejíž nezdolání ale nebrání dokončení celé trasy a odhalení fantoma výletu.

 

Věříme, že si při procházce po Lounech užijete stejnou porci zábavy jako my a těšíme se na vaše fotografie a komentáře.

 

 

 

 

 

 

 

May 9, 2015

Máme za sebou prvotní průzkum nové trasy v edici auto/moto. Zvolili jsme tentokrát magickou krajinu v okolí města Louny.


Krajina na hranici Českého středohoří, Dolnooharské tabule a Džbánu bude jistě pro většinu z vás velkou neznámou. Na první pohled zde není zas až tak moc co vidět, ale už na ten druhý je to země tajuplná, plná mystiky a starodávných okultních míst. Startovat budete tentokráte na čerpací stanici poblíž královského města Louny - perly na řece Ohři. Vydáte se klikatými silničkami tisíc let zpět do naší historie, poznáte místo, kde selka krev a mlíko okouzlila urozeného knížete, jediným dotykem se spojíte s keltskými druidy, na vlastní kůži poznáte mocné energetické síly Země, setkáte se s jednou z nějvětších morálních autorit naší historie nebo se stanete na okamžik mlynářem a zaposloucháte se do klapotu mlýna. S délkou trasy 53 km patří tento výlet k těm kratším. Ovšem dle libosti si jej můžete prodloužit až na 85 km. V základu tedy plánovač hlásí 1:15 hod potřebných n...

April 30, 2015

Dnes vychází první trip z edice auto/moto pod názvem Mosteckou uhelnou. Zpracovali a připravili jsme trasu v našem rodném kraji ve snaze ukázat návštěvníkům její rozmanitost, drsnost a krásu. Krajina kontrastů odhalujeme rozlehlé povrchové doly, rekultivované výsypky, přesunuté stavby a nově vzniklá jezera na místech, kde se před několika lety ještě dolovalo uhlí.

 

Pojeďte s námi na výpravu po krajině plné kontrastů a ohromujících výhledů. Krajinou kterou těžba uhlí jednou provždy změnila a do které se postupně vracel a vrací život. Nahlédnete do nejhlubšího povrchového dolu v Evropě, zjistíte jak tenká může být hranice mezi bytím a nebytím, když se důl zastaví jen pár desítek metrů od budov, zakousnete se do horských serpentýn a projdete se po unikátní stavbě svého druhu v ČR. Vystoupat můžete až na tři rozhledny a vyjedete na jednu z nejhezčích vyhlídek v Česku. Délka základní části je 65km s možností prodloužení na 90km. Pokud vyrazíte právě na moto určitě si dejte delší trasu! Celko...

April 24, 2015

V sobotu 24.4. jsme pro klub majitelů vozů Ferrari pořádali zahajovací akci nové sezony.  Připravili jsme pro 10 posádek vozů 170km dlouhou trať po silničkách Vysočiny, s několika úkoly a zajímavými zastávkami.
 
Start orientačního závodu byl na dálnici D1 u Humpolce. Trasa byla rozdělena do tří etap, kdy první končila na zámku v Přísece. Po krátkém občerstvení se posádky vydaly vstříc městu Telči, kde pro ně byl připraven oběd v restauraci Zach.

Počasí nám vzdor předpovědi přálo, a tak jsme mohli uskutečnit i opravdový závod vozů F1. Ten proběhl na závodním okruhu v Hrotovicích a bojovalo se o každou setinku.

 

Cílem celé výjíždky byl zámecký hotel Valeč, kde proběhlo i vyhlášení výsledků a předání cen pro nejlepší posádku.  Povedenou akci zakončil turnaj v bowlingu a posezení nad sklenkou vynikajícího vína.

 

 

 

Please reload

Poslední příspěvky

Po stopách fantoma Loun

May 24, 2016

1/4
Please reload

Archív
Please reload

Buďte v obraze
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon

Oldřich Bubeníček

Za Chlumem 735, 418 01 Bílina
IČ 49088441

info@tripper.cz

TRIPPER

Kdo hledá, najde.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon