Zahajovací akce sezony 2016 Ferrari Owners´Club Rally Vysočina
top of page

Blog

V sobotu 24.4. jsme pro klub majitelů vozů Ferrari pořádali zahajovací akci nové sezony. Připravili jsme pro 10 posádek vozů 170km dlouhou trať po silničkách Vysočiny, s několika úkoly a zajímavými zastávkami. Start orientačního závodu byl na dálnici D1 u Humpolce. Trasa byla rozdělena do tří etap, kdy první končila na zámku v Přísece. Po krátkém občerstvení se posádky vydaly vstříc městu Telči, kde pro ně byl připraven oběd v restauraci Zach.

Počasí nám vzdor předpovědi přálo, a tak jsme mohli uskutečnit i opravdový závod vozů F1. Ten proběhl na závodním okruhu v Hrotovicích a bojovalo se o každou setinku.

Cílem celé výjíždky byl zámecký hotel Valeč, kde proběhlo i vyhlášení výsledků a předání cen pro nejlepší posádku. Povedenou akci zakončil turnaj v bowlingu a posezení nad sklenkou vynikajícího vína.